20-21.11 weekend z grami

20-21 listopada – weekend z grami w Muzeum Zabawek i Zabawy

20.11.2021, od godz. 12:00

O tym jak wygląda gra RPG będą mogli przekonać się goście Muzeum Zabawek i Zabawy już w najbliższą sobotę 20 listopada 2021. Od godz. 12.00 w holu muzealnym będzie można zobaczyć i przysłuchiwać się sesji gry LEVEL. Od godz. 13.00 odbędzie się spotkanie Q&A, na wszystkie pytania o grę fabularną LEVEL będzie odpowiadał Maciej Hetmańczyk – autor podręcznika. Będzie to też dobra okazja do zrobienia pierwszego kroku w stronę gier fabularnych. LEVEL jest przeznaczony dla początkujących, łatwe zasady doskonale nadają się do tego, by właśnie od tego systemu rozpoczynać przygodę z RPGami. Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza wszystkich fanów RPG od godz. 15.00 „Akademia Mistrzów Gry” – spotkanie dla tych, którzy chcą wzbogacić swój warsztat prowadzenia przygód w różnych światach. Porady doświadczonych graczy oraz możliwość spotkania się i otwartej dyskusji o grach fabularnych to najważniejsze punkty popołudniowego wydarzenia.

Gościem specjalnym 20 listopada w Muzeum Zabawek i Zabawy będzie Maciej Hetmańczyk, kielczanin, który jak sam o sobie pisze w gry fabularne gra od 26 lat. Od 3 lat, ze znajomymi prowadzi kanał internetowy “Dobre Rzuty”, gdzie staram się dogłębnie analizować gry RPG, prezentując ich zalety.

21.11.2021, od godz. 10:00

W niedzielę 21 listopada 2021 od godz. 10.00 Muzeum Zabawek i Zabawy proponuje spotkanie dla fanów gier planszowych – „Gry bez prądu”. Na kilku stołach dostępne będą gry zarówno dla młodszych jak i starszych, dla początkujących i zaawansowanych graczy. Planszówki są ciekawą propozycją na długie jesienne wieczory.

Udział we wszystkich spotkaniach o grach jest bezpłatny.

Gry planszowe i fabularne to rozrywka dla całych rodzin, dobrze bawią się przy nich znajomi. Tego typu zabawa może dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

Comments are closed.