7.12.21 Mikołajki w muzeum

Mikołaj w muzeum
7.12.2021 (wtorek)

Tego dnia w Muzeum Zabawek i Zabawy można spotkać Mikołaja, który dla każdego będzie miał słodką niespodziankę. Zwiedzanie muzeum jest bezpłatne.

 

Mikołajowe atrakcje:

„Mikołaj vs. chochliki muzealne”

Zabawa na ekspozycji w godz. 10:00, 11:00, 12:00

Tym razem chochliki muzealne dały o sobie znać. Mikołaj szykując prezenty dla dzieci, jak co roku przyjeżdża po inspirację do Muzeum Zabawek i Zabawy. Wizyta przebiegła z komplikacjami. Muzealne chochliki zniszczyły Mikołajowi listę pilnych rzeczy do zrobienia przed świętami. Może pomoże mu ją odnaleźć?

Zabawa dla grup, dzieci do 10 lat.

Wstęp bezpłatny

Czas trwania: 45 min

Konieczna wcześniejsza rezerwacja: 41 343 37 06.

 

„Ozdobna replika”

godz. 13:00

koszt 30 zł/os obejmuje zwiedzanie muzeum

Zajęcia dla grup, konieczna jest rezerwacja telefoniczna: 41 343 37 06.

Muzeum Zabawek i Zabawy z okazji święta Mikołaja zaprasza na warsztaty wykonywania wyjątkowej ozdoby choinkowej – replika głowy lalki. Jeśli chcecie mieć u siebie coś wyjątkowego, coś związanego z historią lalek i Muzeum Zabawek i Zabawy, to ta propozycja jest dla Was.

Replika głowy historycznych, ręcznie robionych lalek doskonale nadaje się do powieszenia na choinkę. Własnoręcznie ozdobiona pamiątka z wystawy “Od szmacianki do lalki Barbie…” można traktować też jako uniwersalna dekoracja. Na spotkaniu uczestnicy będą mogli ozdobić ceramiczne główki.

Z uwagi na konieczność przygotowania wcześniej materiałów rezerwacji można dokonać do 3.12.2021 r.

Comments are closed.