Muzeum Zabawek i Zabawy

pl. Wolności 2
25-367 Kielce

NIP: 657 046 17 87

Rezerwacja: 41  343 37 06
Szatnia, kasa: wewn. 131

Kontakt dla mediów:

Przemysław Krystian
Rzecznik prasowy Muzeum Zabawek i Zabawy
tel. 505 459 912 lub 507 829 585
p.krystian@muzeumzabawek.eu

Dyrekcja

p. o. dyrektora Muzeum Zabawek i Zabawy 

dr Anna Tyszewicz-Obara
a.tyszewicz@muzeumzabawek.eu
tel. 41-34-440-78 wewn. 174

Sekretariat i kadry

Magdalena Pak – starszy specjalista ds. kancelaryjno kadrowych; m.pak@muzeumzabawek.eu 

Sandra Zimnicka – sekretarka;
s.zimnicka@muzeumzabawek.eu

 tel. 41-34-440-78, 41-34-337-00, wewn. 174

Kierownik obiektów, wewn. 179
Dział administracyjno-techniczny, wewn. 174

Piotr Reliszka – kierownik obiektów;
p.reliszka@muzeumzabawek.eu

 

Karol Kryś – kierownik;
k.krys@muzeumzabawek.eu

Sebastian Zajączkowski – specjalista ds. administracyjno-technicznych; s.zajaczkowski@muzeumzabawek.eu

Mariusz Kwaśniak – specjalista ds. administracyjno-technicznych;  m.kwasniak@muzeumzabawek.eu

Dział gromadzenia zbiorów (ul. Kościuszki 13, tel: 515 335 994)
Dział księgowo-finansowy, wewn. 172

Paulina Kosmala-Kryś – kustosz, główny inwentaryzator muzealny;
p.kosmala@muzeumzabawek.eu

Marcin Gawliński – kustosz-inwentaryzator muzealny;
 m.gawlinski@muzeumzabawek.eu

Jadwiga Stal – adiunkt-inwentaryzator muzealny;
j.stal@muzeumzabawek.eu

Anna Zachariasz – adiunkt-inwentaryzator muzealny;
a.zachariasz@muzeumzabawek.eu

Ewelina Sztuk – adiunkt-inwentaryzator muzealny;
e.sztuk@muzeumzabawek.eu

PRACOWNIA KONSERWACJI – tel. 515 335 832

Władysław Herbuś – specjalista renowator;
w.herbus@muzeumzabawek.eu

Sylwia Malinowska – specjalista renowator; 
s.malinowska@muzeumzabawek.eu

Michał Lach – specjalista renowator;
m.lach@muzeumzabawek.eu

Małgorzata Barabasz – główna księgowa; 
m.barabasz@muzeumzabawek.eu

Marta Bieniek – specjalista ds. finansowych i płac; 
m.bieniek@muzeumzabawek.eu

Aneta Przepióra – specjalista w dziale finansowo-księgowym;
a.przepiora@muzeumzabawek.eu

Anna Pietrzykowska – kasjer; 
a.pietrzykowska@muzeumzabawek.eu

Dział PR i animacji rekreacyjno-oświatowej, wewn. 173 i 181
Dział wystaw i edukacji muzealnej, wewn. 180 i 115

Przemysław Krystian – specjalista ds. animacji rekreacyjno-oświatowej i marketingu;
Rzecznik prasowy Muzeum Zabawek i Zabawy
p.krystian@muzeumzabawek.eu

Malwina Sikora – specjalista ds. relacji publicznych i wydawnictw muzealnych;
m.sikora@muzeumzabawek.eu

Jolanta Szymoniak-Odo – specjalista ds. animacji rekreacyjno-oświatowej;
j.odo@muzeumzabawek.eu

Renata Pronobis – specjalista w dziale PR;
r.pronobis@muzeumzabawek.eu

Katarzyna Bartkowska – asystent w dziale PR;
k.bartkowska@muzeumzabawek.eu

Jacek Gonciarz – kierownik-adiunkt;
j.gonciarz@muzeumzabawek.eu

Katarzyna Hodurek-Kiek – kustosz;
k.hodurek@muzeumzabawek.eu

Patrycja Gonciarz – kustosz;
p.gonciarz@muzeumzabawek.eu

Sylwia Góźdź – przewodnik;
 s.gozdz@muzeumzabawek.eu

Joanna Gołębiowska – przewodnik;
j.golebiowska@muzeumzabawek.eu

Dział Biblioteki i Informacji Naukowej, wew. 162
Oddział Muzeum Laurensa Hammonda
(ul. Kościuszki13)

Anna Myśliwiec – kustosz;
a.mysliwiec@muzeumzabawek.eu

Paulina Kosmala – Kryś –  kierownik oddziału;
p.kosmala@muzeumzabawek.eu
tel. 515 335 994

Kamil  Bukowski – specjalista opiekun ekspozycji;
k.bukowski@muzeumzabawek.eu
tel.  690 450 644 lub 515 335 852

Zbigniew  Grzela – specjalista ds. zabezpieczenia i ochrony zbiorów

Wiesław Śledź – portier

Agnieszka Łukasik – kasjer;
a.lukasik@muzeumzabawek.eu
tel. 515 335 892

Katarzyna Antosz – przewodnik muzealny;
k.antosz@muzeumzabawek.eu

Marta  Tercz – specjalista w dziale finansowo-księgowym;
m.tercz@muzeumzabawek.eu