Muzeum Zabawek i Zabawy

pl. Wolności 2
25-367 Kielce

NIP: 657 046 17 87

Rezerwacja: 41  343 37 06
Szatnia, kasa: wewn. 131

Sekretariat: tel. 41 34 337 00
lub 41-34-440-78 wew. 174

poczta@muzeumzabawek.eu

 

                                                    Kontakt dla mediów:

Przemysław Krystian
Rzecznik prasowy Muzeum Zabawek i Zabawy
tel. 505 459 912 lub 507 829 585
p.krystian@muzeumzabawek.eu

 
                                                   Inspektor Ochrony Danych:
                                                              Ewelina Sztuk
                                                 +48 41 344 40 78 wew. 180
                                                 iod@muzeumzabawek.eu
Dyrekcja

dr Ilona Daria Dyktyńska
Dyrektor Muzeum Zabawek i Zabawy 
d.dyktynska@muzeumzabawek.eu
tel. 41-34-440-78 wewn. 174

Sekretariat

Sandra Zimnicka
Sekretarka
tel. 41 34 337 00
lub 41-34-440-78 wew. 174
poczta@muzeumzabawek.eu
s.zimnicka@muzeumzabawek.eu

Pion Merytoryczny Dział Pracy Naukowej i Wystaw wew. 180 i 115

Katarzyna Hodurek-Kiek
Kierownik Działu Pracy Naukowej i Wystaw Kustosz
k.hodurek@muzeumzabawek.eu

dr Anna Tyszewicz-Obara
Adiunkt w Pracowni Historii Zabawki i Zabawy do 1939 roku
a.tyszewicz@muzeumzabawek.eu

Ewelina Sztuk
Adiunkt w Dziale Pracy Naukowej i Wystaw
e.sztuk@muzeumzabawek.eu

Jacek Gonciarz
Specjalista – Adiunkt w Pracowni Zabawki po 1939 roku
j.gonciarz@muzeumzabawek.eu

Pion Merytoryczny Biblioteka wew. 162, 41 343 37 11

Anna Myśliwiec
Specjalista – Kustosz
a.mysliwiec@muzeumzabawek.eu

Pion Merytoryczny Dział Gromadzenia Zbiorów 515 335 994

Paulina Kosmala-Kryś
Kierownik Działu Gromadzenia Zbiorów, Główny Inwentaryzator – Kustosz
p.kosmala@muzeumzabawek.eu

Marcin Gawliński
Adiunkt – Inwentaryzator muzealny
m.gawlinski@muzeumzabawek.eu

Anna Zachariasz
Inwentaryzator muzealny
a.zachariasz@muzeumzabawek.eu

Jadwiga Stal

Adiunkt – Inwentaryzator muzealny
j.stal@muzeumzabawek.eu

Sylwia Malinowska
Starszy renowator
s.malinowska@muzeumzabawek.eu

Michał Lach
Specjalista renowator
m.lach@muzeumzabawek.eu

Władysław Herbuś
Starszy renowator muzealiów
w.herbus@muzeumzabawek.eu

Pion Merytoryczny Dział Edukacji Muzealnej

Katarzyna Bartkowska
Edukator – Adiunkt
k.bartkowska@muzeumzabawek.eu

Patrycja Gonciarz
Edukator – Kustosz
p.gonciarz@muzeumzabawek.eu

Sylwia Góźdź
Przewodnik – Animator
s.gozdz@muzeumzabawek.eu

Joanna Gołębiowska
Przewodnik – Animator
j.golebiowska@muzeumzabawek.eu

Pion Merytoryczny Dział Promocji
wew. 173, 181

Malwina Sikora
Kierownik Działu Promocji
Specjalista ds. promocji
m.sikora@muzeumzabawek.eu

Przemysław Krystian
Specjalista ds. promocji
p.krystian@muzeumzabawek.eu

Renata Pronobis
Specjalista ds. promocji
r.pronobis@muzeumzabawek.eu

Pion Finansowo – Księgowy Dział Finansowo – Księgowy, wew. 172

Małgorzata Barabasz
Główna Księgowa
m.barabasz@muzeumzabawek.eu

Marta Bieniek
Specjalista ds. finansowych i zamówień publicznych
m.bieniek@muzeumzabawek.eu

Aneta Przepióra
Specjalista
a.przepiora@muzeumzabawek.eu

Anna Pietrzykowska
Kasjer
a.pietrzykowska@muzeumzabawek.eu

Pion Administracji i Kadr

Pion Administracji i Kadr, wew. 174

Anna Barwinek
Specjalista ds. Kadr
a.barwinek@muzeumzabawek.eu

Dział Administracji, wew. 102

Szymon Biały
Kierownik Działu Administracji
s.bialy@muzeumzabawek.eu

Mariusz Kwaśniak
Specjalista ds. administracyjnych
m.kwasniak@muzeumzabawek.eu

Sebastian Zajączkowski
Specjalista ds. administracyjnych
s.zajaczkowski@muzeumzabawek.eu

Wiesław Śledź
Portier

Inspektor Ochrony Danych
Ewelina Sztuk

Piotr Reliszka
Kierownik obiektów