„Piknik morski” Dzień Dziecka – 30 maja 2021 r.

                                                                            „Piknik morski” z okazji Dnia Dziecka
                                                                                            30 maja 2021 roku
 
 
30 maja 2021 r. (niedziela) zapraszamy na dziedziniec Muzeum Zabawek i Zabawy na „Piknik morski” z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie odbędzie się w godz. 11:00-15:00.
 
Prosimy wszystkich o przybycie w tematycznym przebraniu. Możesz zostać piratem, syrenką, rybką lub morskim stworem. Najbardziej kreatywne przebrania zostaną nagrodzone upominkiem z Muzeum Zabawek i Zabawy.
Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji:
 
godz. 11:00
Wspólnie z Panem Zaradnym ozdobimy piracki statek, który tego dnia pojawi się na dziedzińcu MZiZ, oraz odbędzie się prawdziwa bitwa morska.
 
godz. 12:00
Warsztat robienia pirackiej chusty dla dzieci według własnego projektu. Liczba miejsc ograniczona, więc prosimy o rezerwację:
41 343 37 06.
 
Spektakl “Czerwony Kapturek” w wykonaniu dzieci z Kółka Teatralnego Przedszkola Samorządowego nr 43 w Kielcach.
Przedstawienie odbędzie się w przestrzeni nowej wystawy „Tyci, tyci przedstawienie… jak na dużej scenie”. Wejście na przedstawienie w cenie biletu wstępu do MZiZ (30 maja wstęp na ekspozycję MZiZ dla dzieci (do 18 r. ż.) będzie bezpłatny).
 
Godzina 13:00
Wykonamy wspólne pamiątkowe zdjęcie z naszymi Gośćmi w przebraniu.
 
Godz. 13:30
Spotkanie z elementami edukacji muzycznej.
 
Przez cały okres trwania „Pikniku morskiego” animatorki z przedszkola przygotują specjalnie dla dzieci pirackie szpady z balonów i morskie tatuaże. Na dziedzińcu pojawi się również dmuchany zamek. Goście będą mogli spróbować tematycznych słodkości z Magii Karmelu.
 
30 maja wstęp na ekspozycję MZiZ dla dzieci (do 18 r. ż.) będzie bezpłatny. Wszystkie atrakcje na dziedzińcu MZiZ bezpłatne dla wszystkich.
 
Wkrótce na naszym facebooku pojawią się szczegółowe informacje dotyczące naszych poszczególnych działań.
Wydarzenie odbędzie się w obowiązującym rygorze sanitarnym.
 
Do zobaczenia!

Comments are closed.