Tydzień Energii z Przyrodą w Muzeum Zabawek i Zabawy

Tydzień Energii z Przyrodą w Muzeum Zabawek i Zabawy

Energetyczne wyzwanie z Muzeum, podczas zajęć uczestnicy wcielą się w rolę naukowców, którzy mają do rozwiązania problem na fikcyjnej wyspie. Zabawa pozwoli graczom zapoznać się z różnymi sposobami pozyskiwania energii odnawialnej, elementem gry jest także skuteczna komunikacja i uzasadnienie dokonywanych w trakcie gry wyborów.

Zajęcia edukacyjne „Energetyczne wyzwanie” gra symulacyjna w siedzibie Muzeum Zabawek i Zabawy koszt udziału w zajęciach 8 i 15 zł -czas trwania ok. 1,5 h. Zapisy –Informacja 41 34 337 06.

Zajęcia dla rodzin odbędą się w sobotę i niedzielę 5 i 6 czerwca o godz.  10.00 i 12.00. Edukacyjne spotkania będą też dostępne dla grup od 9 do 11 czerwca.

PGE w Muzeum

W niedzielę w Muzeum Zabawek i Zabawy w ramach Tygodnia Energii z Przyrodą pojawi się stoisko Polskiej Grupy Energetycznej, podczas spotkania  przekazane zostaną pozytywne emocje i dobra zabawa połączona z  edukacją ekologiczną, na gości czekają zagadki, zadania ekologiczne oraz upominki dla dzieci. Punkt informacyjny PGE będzie dostępny dla wszystkich gości Muzeum od godz. 9.00 do 13.00.

Comments are closed.