Pan Zaradny Programuje 6. i 8.01.2023 r.

Godz. 10.00-11.30 dla dzieci w wieku 6-9 lat wstęp 20 zł 
Godz. 12.00-15.00 dla dzieci 10 lat i więcej wstęp 30 zł
 

Spotkanie z klockami i programowaniem dla mniejszych dzieci wieku od 6 do 9 i trochę starszych. Muzealny Pan Zaradny przygotował wyzwania skierowane do dwóch grup wiekowych.   Muzeum gwarantuje dobrą zabawę, tym razem uczestnicy z wykorzystaniem kloców poznają podstawy programowania, tworzenia kodu, dzięki któremu pracują roboty.  
Młodsi z wykorzystaniem gry i aplikacji multimedialnej będą rozwiązywali zadania, oprócz tego, z klocków wykonają własne konstrukcje. Może być to pierwsza okazja by poznać zasady tworzenia skryptów w programach. 
Dla tych którzy ukończyli 10 lat i starszych Muzeum proponuje wspólne budowanie robotów z wykorzystaniem klocków Lego. Konstrukcje będą wyposażone w silniki i w trakcie zajęć będą podejmowane próby uruchomienia klockowych maszyn. Konstruowanie wymaga zaangażowania i precyzji.  

Na zajęcia możliwa jest wcześniejsza, telefoniczna rezerwacja miejsc. 
Pan Zaradny zadba o to, aby wyzwania z dobrą zabawą mieszały się w odpowiedniej proporcji. W zajęciach mogą uczestniczyć całe rodziny. Muzeum łączy pokolenia, to dom spotkań którym zawsze proponuje coś interesującego.  

Rezerwacja 690 559 979 

Kolejne wyjątkowe spotkanie już 22 stycznia 2023 r. Polecamy Gradka dla Babci i Dziadka. 

Comments are closed.